• RSS
  • Facebook
  • Twitter
01
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Portugalia to z pewnością jeden z najpiękniejszych krajów w Europie. Choć generalnie Portugalia jest sporo mniej popularna wśród turystów, niż Hiszpania, a więc jedyny sąsiad Portugalii, to wcale nie jest powiedziane, iż Portugalia jest w jakimś stopniu gorszym państwem. Szczególnie, że Portugalia jest całkiem niedroga, a już na pewno tańsza, aniżeli Hiszpania. Dobrze, co zatem warto zwiedzić w Portugalii? Cóż, należy jasno przyznać, iż Portugalia ma bardzo dużo do zaoferowania. Na dobry początek warto brać pod uwagę Lizbonę. Oczywiście Lizbona to stolica oraz największe miasto Portugalii. To także najbogatsze miasto, jego mieszkańcom daleko do stereotypu typowego Portugalczyka.

Mowa w tym momencie o tym, iż Lizbona jest nawet kilka razy bardziej bogata, niż pozostałe regiony kraju, który może nie jest biedny, ale jednak daleko mu do zamożności – na przykład za kilka lat Polska będzie bogatsza od Portugalii. Lizbona to jedna z najładniejszych stolic europejskich, chociażby dlatego, że jest niesamowicie klimatyczna. Jeśli już mowa o klimacie, nie można nie wspomnieć o przepięknych plażach, które są idealne dla zwolenników plażowania i ciepłych kąpieli. Chociażby miasto Lagos jest fantastycznym miejscem na wypoczynek. A na koniec warto wspomnieć o mieście Porto. Porto to wspaniałe miasto, które jest nie tylko piękne, lecz również oryginalne.
źródło: www.laq.com.pl, http://ldcgo.com.pl, http://www.meratroniksa.pl, http://www.sparta-warszawa.plобслуживание и ремонт дизельных генераторов

Podobne artykuły

Categories: Turystyka

Comments are closed.