• RSS
  • Facebook
  • Twitter
01
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Na całym świecie jest niesamowicie wiele niezwykłych miejsc. Trudno zatem w niedługim artykule opisać najbardziej urokliwe atrakcje, ponieważ to coś nierealnego. I dlatego skupmy się trochę bardziej na odkryciu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Moim skromnym zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu w szczególności bardzo się spodoba ten egzotyczny kierunek? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży muszą wiedzieć, że Tajlandia to w sumie łatwa destynacja.
Pewnie są łatwiejsze państwa, np. Hiszpania, ale jeśli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest chyba najwspanialszym kierunkiem. Tanio, przyjemnie, a jeszcze oprócz tego można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod samodzielnych podróżników.
Niesamowity jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki Chińczykom. Niesamowita jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Nieinteresująca jest Pattaya, chociaż pewnie faceci poszukujących taniego seksu będą zachwyceni.
źródło: www.usmiechtarnowa.pl, http://digikey.net.pl, www.avans.org.pl, http://wypadekholandia.pl

jocuri bar

Categories: Turystyka

Comments are closed.