• RSS
  • Facebook
  • Twitter
01
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Moim zdaniem Polska nie jest takim krajem, w którym znajduje się sporo pięknych miast. Oczywiście każde polskie miasto ma urokliwe zakątki, lecz w chociażby Italii zapierających dech w piersiach miast oraz miasteczek jest nieporównywalnie więcej. Polska przyroda za to niepodzielnie rządzi! Choć nie chciałbym akurat teraz pisać, że takie miejsca jak Kazimierz Dolny bądź Kraków są przeciętnymi miastami. W szczególności Kraków to miejsce, które nieustannie jest nawiedzane przez bardzo wielu turystów. Akurat turystyka w byłej stolicy Polski to bardzo duża część ich PKB – to wcale nie dziwić.
A więc Kraków to bez dwóch zdań takie miasto, które jest warte naszych odwiedzin. Chciałbym także trochę napisać o ostatnio coraz bardziej modnym Sandomierzu. W końcu Sandomierz to w tym momencie jedno z takich polskich miasteczek, które są mocno na czasie. Przede wszystkim dlatego, iż w tej oszałamiającej mieścinie jest kręcony serial telewizyjny o nazwie „Ojciec Mateusz”. Chociaż sam serial jest średni, nierealny, to jednak krajobrazy powodują, że Sandomierz ciągle uzyskuje coraz większą popularność. Czyli już podsumowując – jest nie tak mało tych miejsc, które są warte odwiedzin!
źródło: stowarzyszenie-tecza.org.pl, nuffrespekt.com.pl, http://scenaletniaboto.pl, http://www.metatop.plslots online casino

Podobne artykuły

Categories: Turystyka

Comments are closed.