• RSS
  • Facebook
  • Twitter
14
Lipiec
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Praca na własny rachunek to dużo wyrzeczeń i stresu, lecz po prostu są ludzie, którzy nie potrafią w inny sposób zarobić pieniędzy. Chociaż z tego powodu, że kiedy pracujemy na etacie, ktoś nam wydaje polecenia. A poza tym jeśli biznes wypali, jak najbardziej można zarobić grubo powyżej średniej płacy. Nie powinno dziwić to, iż w ciągu roku zakładanych jest w Polsce bardzo dużo firm. Zwłaszcza ostatnimi czasy można zauważyć spory wzrost liczby otwieranych firm – główna przyczyna to niewątpliwie dotacje z Unii Europejskiej. Jednak sporo firm jest także codziennie zamykanych.
Powszechnie wiadomo, iż zamykanie firm to normalna sprawa – ludzie przykładowo zmieniają miasto, itp. Ale nie można powiedzieć, że firmy nie są zamykane z powodu plajty. Co zatem zrobić, jeśli chcielibyśmy do minimum zmniejszyć ryzyko plajty? Musi zostać w bardzo umiejętny sposób prowadzona analiza finansowa! Jeżeli naprawdę zadbamy o analizę, będziemy wiedzieli czy na przykład jest jakiś sens otwierania lokalu z pizzą w niedużej wsi, etc. Bardzo często młodzi przedsiębiorcy jakby zapominają o analizie finansowej – bądź przeprowadzają ją w niezbyt odpowiedni sposób. To sprawia, iż szanse na powodzenie firmy znacząco się zmniejszają.
źródło: e-kolagen.pl, rejsy-morskie.net.pl, http://www.horn-poroza.net.pl, moto3miasto.com.plfree casino no deposit bonus

Podobne artykuły

Categories: Biznes

Comments are closed.